خرید و دانلود<تحقیق دروغگویی و علل آن>

تحقیق دروغگویی وعلل آن,مبانی نظری دروغگویی وعلل آن,پیشینه تحقیق دروغگویی وعلل آن,ادبیات نظری دروغگویی وعلل آن,مقاله دروغگویی وعلل آن,جزوه دروغگویی وعلل آن تحقیق دروغگویی و علل آن بهترین فایل قابل دانلود و دریافت با موضوع تحقیق دروغگویی و علل آن.قابل مشاهده می باشد

توضیحات:دانلود تحقیق با موضوع دروغگویی وعلل آن ،
در قالب doc و در 25 صفحه، قابل ویرایش.

بخشی از متن:از حكيمي‌پرسيدند : تربيت از چه سالي آغاز مي‌شود ؟ پاسخ داد : بيست سال قبل از تولد و اگر اين مدت كافي نباشد بايد برآن افزود.
آري ! واقع امر اين است كه فرايند تربيت به معناي اخص آن سالهاي قبل از تولد فرزند آغاز مي‌شود. هر كودكي كه پاي به عرصه وجود مي‌گذارد و چشم به تماشاي جهان هستي مي‌گشايد، تبريك خالق كمال آفرين بدرقة راهش مي‌شود. اين كودك خود بالقوه پدر است و مادر. پس برنامه‌هاي جامع تربيتي او مي‌بايست متضمن انديشه‌هاي پدرپروري و مادرپروري نيز باشند، به ديگر سخن كودكان و نوجوانان امروز، پدران و مادران فردا مي‌باشند.
يكي از صفات پسنديده كه هماهنگ با سرشت با آدميان است. راستگويي است.
هرانساني بالقوه مايل است راست بگويد و همچنين سخناني را كه از ديگران مي‌شنود راست تلقي كند. دروغ گفتن انحراف از صراط مستقيم و فطرت و خلقت است و بدون ترديد مخالف وجدان اخلاقي بوده و در نظر كلية ملل و اقوام جهان ودر تعاليم قاطبة پيامبران الهي عملي ناپسند و مزموم است. بدبختانه اين مرض خطرناك از دوران كودكي بچه‌هاي كوچك به اين ناخوشي خانمان برانداز دچار مي‌شوند و به دروغگويي عادت مي‌كنند و گاهي چنان به اين خوي ناپسند انس مي‌گيرند كه از دروغ گفتن لذت برده و از اينكه ديگران را به گفته‌هاي نادرست و غير واقعي خود جذب كنند، مسرور مي‌شوند، پدران و مادران و مربيان ارجمند بايد بدانند كه اگر از دوران كودكي جلوي اين ناخوشي خطرناك گرفته نشود، ممكن است فرد تا پايان عمر به آن مبتلا باشد.
و . . .

فهرست مطالب:مقدمه
برخورد با دروغگويي و عدم صداقت كودك
علائم و نشانه‌هاي دروغگو
علل دروغگويي
الف ) عوامل اجتماعي
ب – عوامل تربيتي ‌

رفرنس درون متنی داردمنابع دارد